  5. Píla pokosová s laserom 2000W 305mm XTline XT106305
Píla pokosová s laserom 2000W 305mm XTline XT106305
Dostupnosť
do 5 dní 1 ks
Doba dodania
Doručenie 15.05.2026 do 17:00. Objednajte do zajtra do 14:00
Cena pred zľavou
Ušetríte
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:6359
EAN kód:8592021241637
Výrobca:Extol Craft
Kompletné špecifikácie
    TECHNICKÉ PARAMETRE:
    Napätie: 230V/50Hz
    Príkon: 2000 W
    Otáčky: 4500 ot/min
    Priemer kotúča: 305 mm
    Priemer otvoru kotúča: 30 mm
    340 x 120mm / 340 x 48mm / 340x40mm / 235x120mm / 235x48mm / 235x40mm