  4. Hladička Worcraft DWS07-390, 710W 390mm na omietku
Hladička Worcraft DWS07-390, 710W 390mm na omietku
Hladička slúži pre vyhladzovanie a brúsenie omietok. Priemer kotúča, ktorý vyhladzuje potrebné nerovnosti, je 390 mm. Príkon zariadenia je 710 W a otáčky bez záťaže sú 110/min. K dispozícii je 4 m dlhý kábel, potrebný pre zapojenie zariadenia do siete 230 V.Brúska je ľahko uchopiteľná, vďaka čomu je... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Cena pred zľavou
Ušetríte
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:33
Výrobca:worcraft
Kompletné špecifikácie
Hladička slúži pre vyhladzovanie a brúsenie omietok. Priemer kotúča, ktorý vyhladzuje potrebné nerovnosti, je 390 mm. Príkon zariadenia je 710 W a otáčky bez záťaže sú 110/min. K dispozícii je 4 m dlhý kábel, potrebný pre zapojenie zariadenia do siete 230 V.
Technické parametre:
Príkon: 710 W
Priemer brúsneho taniera: 390 mm
Počet brúsnych kmitov: 110 min-1
Brúska na sádrokartón: Áno
Typ napájania: zo siete (230V)